Dojeżdżamy do klientów: woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie

Bardzo istotnym atutem naszej oferty jest świadczenie wysokiej jakości usług z dojazdem do klienta. Zapewniamy szybkie dotarcie na miejsce awarii lub do domu albo siedziby klienta i wyjęcie zapieczonych lub urwanych albo uszkodzonych świec czy też wtryskiwaczy na miejscu.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi działamy szybko. Usługa zajmuje kilka godzin, a nie kilka dni, więc możemy ją spokojnie wykonać u klienta, bez konieczności transportowania auta do naszej siedziby.

Wszyscy klienci mogą liczyć na profesjonalną realizację zleceń z dojazdem.

Oferta obejmująca wyjmowanie świec i wtryskiwaczy razem z dojazdem jest kierowana do klientów indywidualnych, firm działających w różnych branżach, autoryzowanych serwisów samochodowych oraz niezależnych warsztatów.

Do naszych klientów przyjeżdżamy z nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam skuteczne wyciąganie uszkodzonych, urwanych i zapieczonych elementów w sposób szybki i bezpieczny dla silnika – bez konieczności demontażu głowicy jednostki napędowej.

Każdy klient może liczyć na szybką, sprawną i jednocześnie bardzo dokładną obsługę. Dbamy o najwyższą jakość udzielanej przez nas pomocy i zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, do których dojeżdżamy.